Muğla'ya Hizmet Vakfı İktisadi İşletmesi Konaklama Sözleşmesi

* Fiyatlarımıza KDV dahildir.

* Doğrudan işletmemize giriş yapan müşterilerimizden konaklama ücreti peşin alınır. Fatura İsteyen müşterimiz ödeme yaparken fatura bilgilerini vermesi gerekmektedir.

* Rezervasyonuna gelmeyen müşterilerimizin kaparosu iade edilmez. Kaparosu yatırılan rezervasyon günü ve sonrasındaki günler otomatik olarak iptal olur.

* Müşteri yapacağı ekstra harcamaları peşin öder.

* Konaklama ünitelerinden faydalanmak isteyenlere, Kimlik Bildirme Kanununa göre işlem yapılır ve girişte konaklama belgesi düzenlenir. Müşterilerimizin yanlış bilgi vermelerinden dolayı yaşanabilecek hukuki sorumlulukları müşterilerimiz peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiştir. Bu durumdan dolayı oluşabilecek harcamaları da Müşteri karşılayacaktır.

* Konaklama alanında (Ev, Çadır) kişisel eşyaların bırakılması yasaktır. Bırakılan eşyaların hasar görmesi, kayıp olması ve çalınmasından işletmemiz sorumlu değildir.

* İşletmemiz, Müşteri tarafından konaklama ve genel alanlarda verilen hasarlardan, tahribatlardan ve/veya kaybolmuş parçalardan dolayı oluşan maddi, manevi kayıpları tazmin etme hakkını saklı tutar.

* İşletmemizden çıkışta müşterilerimiz konakladıkları evlerin anahtarını, kiraladıkları çadırların ekipmanlarını hasarsız teslim etmek sorumluluğundadır.

* Çadır alanına araç park etmek yasaktır.

* Çadır alanı kayıt giriş saati 09:00 – 19:00 aralığındadır. Bu saatler dışında kayıt alınmamaktadır.

* Evlerin giriş saati 14:00, çıkış saati 11:00 ‘dir.

* 18 yaş altı müşterilerimiz kayıt yaptıramaz.

* Engelli kişilerde Çadır Alanında %50 indirim uygulanır.

* Aileler 18 yaşın altındaki engelli bireyler üzerinden kayıt yaptıramaz.

* Konaklamada 12 yaş altı müşterilerimizden ücret alınmamaktadır.

* Tüm alanda her türlü Ateş yakmak yasaktır.

* Kanuna göre kurumun kapalı alanlarında sigara içmek yasaktır.

* İşletmemiz tesislerinde evcil hayvan kabul edilmemektedir.

* İş bu sözleşme müşterilerimizin rezervasyonlarını yaptırmaları ve ödeme işlemlerinin tamamlama sonrasında devreye girecek, işletmemizden ayrılmaları ile sona erecektir. Sözleşme uyarınca doğacak ihtilafların çözümünde müşterilerimiz MUĞLA Mahkemelerinin yetkili olduğunu kabul beyan ve taahhüt etmiştir.