Konaklama Sözleşmesi

*Fiyatlarımıza KDV dahildir.

*Doğrudan işletmemize giriş yapanlardan konaklama ücreti peşin alınır. Ödeme yaparken fatura bilgilerini vermesi gerekmektedir.

*Rezervasyonuna gelmeyen müşterilerimizin kaparosu iade edilmez. Kaparosu yatırılan rezervasyon günü ve sonrasındaki günler otomatik olarak iptal olur.

*Müşteri yapacağı ekstra harcamaları peşin öder.

*İşletmemize evcil hayvan kabul edilmemektedir.

*Eşyaların sorumluluğu müşteridedir.

*Konaklama ünitelerinden faydalanmak isteyenlere, Kimlik Bildirme Kanununa göre işlem yapılır ve girişte konaklama belgesi düzenlenir.

*Giriş sırasında Müşterinin ve beraberindekilerin yaşı ve kimliği kontrol edilecektir. Müşterinin yanlış bilgi vermesinden dolayı yaşanabilecek hukuki sorumlulukları müşteri peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiştir. Bu durumdan dolayı oluşabilecek harcamaları da Müşteri karşılayacaktır.

*Kanuna göre kurumun kapalı alanlarında sigara içmek yasaktır.

*İşbu sözleşme uyarınca doğacak ihtilafların çözümünde Müşteri, Muğla Mahkemelerinin yetkili olduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

*İşletmemiz, Müşteri tarafından konaklama alanında ve genel alanlarda verilen hasarlardan, tahribatlardan ve/veya kaybolmuş parçalardan dolayı oluşan maddi, manevi tutarları tazmin etme hakkını saklı tutar.

*Müşteri, İşletmemizden çıkışta konakladığı ev’in anahtarını, kiraladığı çadırın ekipmanlarını teslim etmek müşterinin sorumluluğundadır.

*Konaklama Alanlarında(ev, çadır)müşteriye ait eşyaların bırakılması yasaktır. Bırakılan eşyaların hasar görmesi, kayıp olması ve çalınmasından işletmemiz sorumlu değildir.

*12 yaş altı ücretsizdir.

*18 yaş altı kayıt yaptıramaz.

*Engelli kişilerde Çadır Alanında %50 indirim uygulanır.

*Ateş yakmak yasaktır.

* Çadır Alanı Kayıt Giriş Saat: 0900- 2200 aralığındadır. Bu saatler dışında kayıt alınmamaktadır.

Çıkış Saati: 1700’dir.

*Evlerin Giriş Saati: 14 :00 Çıkış Saati:11:00’dir.

*Rezervasyonun yapılmasından ve işletmemizden ayrılışa kadar geçen sürede Müşteri bu sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır.

*iş bu sözleşme Müşterinin rezervasyonunu yaptırması ve ödemesini yapması sonrasında devreye girecek, Müşterinin işletmemizden ayrılması ile sona erecektir.